Szukaj treści:    Ok
Main
Znajdź szybko mieszkania:
ZIELONY MOKOTÓW
3 - 4 pokojowe, 87 - 136m2,

Ulica:

Turystyczna 4

Powierzchnia:

87 - 136m2

Liczba pokoi:

3 - 4

Liczba pięter:

2

Termin realizacji:

zrealizowana

Status:

Sprzedana

 
 
Opis

Inwestycja ZIELONY MOKOTÓW obejmuje 6 apartamentów usytuowanych na 3 kondygnacjach nadziemnych, oraz 10 miejsc postojowych na kondygnacji podziemnej . Apartamenty parterowe posiadają wydzielone części ogrodowe przylegające bezpośrednio do mieszkań. Natomiast apartamenty położone na trzeciej kondygnacji zostały wyposażone w wydzielone, rekreacyjne części ogrodowe, usytuowane na specjalnie przystosowanym płaskim dachu budynku.

Architektura budynku nawiązuje do stylu lat międzywojennych, zaś dodatkowy atut stanowi wewnętrzna winda panoramiczna, od kondygnacji garażowej, aż po wyjście do oranżerii dachowych. Zarówno z kondygnacji parteru, jak i z garażu, możliwy jest bezproblemowy wjazd do windy dla osób na wózkach inwalidzkich. Budynek wykonany będzie w nowych, współczesnych technologiach, co pozwoli na znaczne oszczędności energii. Wysoka jakość wykończenia zapewni trwałość budowli i odporność na zmienne warunki pogodowe.

Na Mokotowie, w rejonie Rezydencji „ZIELONY MOKOTÓW” mieszka się w eleganckich osiedlach willowych, gdzie ulokowało się wiele ambasad i placówek dyplomatycznych. Poprzez swoje ukształtowanie, rozległe tereny zielone, bezpośrednie sąsiedztwo centrum stolicy, Mokotów jest wprost idealny jako miejsce zamieszkania. Ze względu na swoje walory cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców. Na terenie dzielnicy działa szereg placówek oświatowych, kulturalnych, sportowych, rekreacyjnych oraz szkolno-wychowawczych.

Planowana inwestycja zlokalizowana jest w narożniku małych uliczek przedwojennej zabudowy willowej – Turystycznej i Gimnastycznej, pomiędzy ulicami Racławicką i Gimnastyczną. Ponieważ zlokalizowana jest w drugim rzędzie zabudowy, od ulicy Racławickiej oddziela ją wysoka zieleń i zabudowa jednorodzinna. W bliskim sąsiedztwie znajduje się Park Mauzoleum Żołnierzy Radzieckich, Stadion KS Gwardia oraz Klinika MSWiA. Rejon ten zalicza się do cichych rejonów Mokotowa. Większe ulice to znajdująca się od zachodu w odległości 800 metrów Aleja Żwirki i Wigury oraz od wschodu w odległości 300 m ulica Wołoska.

Zdjęcia
Lokalizacja Kontakt

Prezentowany katalog produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a ma jedynie charakter informacyjny.

Dział Rynku Pierwotnego
Tel.: (22) 624 32 75
Fax.: (22) 862 28 61
Mail: nowe@marketmieszkaniowy.pl

Dział Kredytów
Tel.: 660 454 566; (22) 627 12 66 w. 45
Fax: (22) 862 28 61
Email: kredyty@marketmieszkaniowy.pl


Imie i Nazwisko:
Telefon:
Email:

Treść: